The Avengers Ne Zaman İzlenir??


Yenilmezleri şimdi değil de çocukken izlemeyi isterdim daha doğrusu ben çocukken bu film çekilsin isterdim 🙂 . O zaman belki o süper kahramanlara inanabilir filmin büyüsünde kaybolup özel güçlerim olmasını isterdim. O zaman gülmezdim, eğlenirdim. Birkaç saatliğine farklı bir dünyada yaşardım.

O kadar süper kahramanı bir arada görünce insanın bünyesi birden kaldıramayabiliyor. Evet her biri tek başına çok iyiydi. Ve filmdeki dialoglar çok da eğlendiriciydi aslında ama eskisi gibi değildi.

Film hakkında bilgisi olmayanlar için ki muhtemelen herkesin vardır konusu mitolojik tanrılardan biri dünyaya savaş açınca ironman, captan amerika fln birkaç güçlü adamı toplayıp onlara karşı savaşa karşılık vermek. Bu savaşan ekibin adı da the avengers. Ki bence filmin koptuğu nokta da mitolojik tanrıyla süper kahramanların savaşıydı. Bence ki şahsi fikrimdir tezatlık ilgi çekmesi gerekirken saçmalaştırdı. Öte yandan film izlenmedi mi hayır muhtemelen gişe rekorları kıracak ama birşeyler eksikti.

Biraz daha olası şeylere, inanabileceğimiz boyutta mantıksal çerçevelere oturtulmuş fantastik filmler ancak ilgi çekici olabilir diye düşünüyorum.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.