GDG Devfest Istanbul için hazır mısınız?


artboard

 

Türkiye’nin en büyük geliştirici konferanslarından DevFest İstanbul, 4 Aralık 2016 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor!

Google Developer Groups (GDG) İstanbul tarafından düzenlenen DevFest İstanbul’a sayılı günler kaldı. Bu sene 4’üncüsü gerçekleştirilecek konferansta gün boyu yazılım geliştirme, kullanıcı deneyimi ve bulut platformlar gibi teknik ve güncel konular konuşulacak.

Her yıl olduğu gibi Google’ın festival sponsoru olarak desteklediği etkinliğin bu seneki diğer destekçileri arasında ise Microsoft, Robotistan, CodeModeOn, gibi önemli teknoloji firmalarının yanında mekan desteğiyle Bahçeşehir Üniversitesi de bulunuyor.

Konuşmacılar

DevFest’te Android, Web, Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Cloud alanlarında birbirinden önemli 28 yerli ve yabancı konuşmacı sunumları ya da çalıştayları ile (workshop) sahneyi paylaşacak. Toplam 4 ayrı salonda paralel oturumlar şeklinde ilerleyecek konferansın öne çıkan bazı konuşmacıları ise şöyle;  

Barış Yesugey (Google), Mustafa Kurtuldu (Google), Amahdy Abdelaziz (Vaadin), Çağatay Çivici (PrimeTek), İbrahim Kıvanç (Microsoft Türkiye), Florian Mierzejewski (Novoda), Filip Maelbrancke (AppFoundry) ve Lemi Orhan Ergin (ACM).

Etkinlikte sahne alacak tüm konuşmacıların bilgilerine https://devfest.istanbul/speakers adresinden, etkinlik  programına ise https://devfest.istanbul/schedule/day1 adresinden ulaşabilirsiniz.

Ödüller

Bu sene de katılımcılarımızı hediyeler ile karşılıyoruz! Destekçilerimiz arasında yer alan Robotistan etkinlik günü boyunca toplam 80 kişiye 50 TL değerinde hediye çeki sunacak. Bunun yanında etkinlik alanında birbirinden farklı sürpriz hediyeler de katılımcıları bekliyor.

Ulaşım

DevFest Istanbul bu sene de misafirlerini Bahçeşehir Üniversitesi’nin desteğiyle Beşiktaş Yerleşkesi’nde ağırlayacak. Metrobüs, metro, otobüs ve vapur gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşabileceğiniz etkinlik alanına şahsi aracınızla nasıl ulaşabileceğinizi ise buradan öğrenebilirsiniz.

Bu zamana kadar toplamda 7 bin ziyaretçiye ulaşan DevFest’in biletleri neredeyse bitmek üzere. Her geçen sene daha da eğlenceli hale gelen DevFest’e katılmak, birbirinden iyi konuşmacıları dinlemek ve günün sonunda sürpriz hediyelerle eve dönmek için bilet almayı unutmayın!

Referanslar:

Busra Deniz & R. Caner Yıldırım

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.