sinemalar.com android uygulaması


Sinemalar.com’un android uygulamasını denediniz mi bilmem ama gerçekten arz talep en doğru şekilde algılanıp ürün ortaya çıkartıldığı çok net. Bazen kullanıcı uygulama için çok fazla fonksiyon istemez. Zaten kullanmayacaktır çünkü ve kullanmayacağı birçok şey için fazladan telefonunda bellek harcar, kullanması zor gelir fazla kurcalamaz daha basitine geçer uygulamayı bırakır.

Sinemalar.com bu konuda tam olarak örnek alınabilecek bir uygulama. Sinemalar.com’un web adresine benzerliği kullanıcının kullanım esnasında yadırgamamasını sağlıyor. Kullanıcının istediği yeni filmler ve seans bilgileri aslında. Sinemalar.com gps’den kullanıcı bilgilerini alıyor ve kullanıcıya en yakın lokasyondan başlayarak seansları gösteriyor. Film bilgileri, fragman gibi zaruri tüm bilgileri içeriyor.

Geliştirim hakkında bir ufak yorumum olacak ki o da uygulamayı finish etmek konusunda. Uygulamayı sonlandırmak için back tuşuna 2 tane alert koymak bence çok kullanıcı dostu değil. Öte yandan sinemalar.com’un bu haftaki film gösteriminde Dağ filmiyle ilgili daha ciddi bir sıkıntı mevcut. Filmin türünde false yazıyor. Oysaki hiç olmazsa böyle bir case’i engellemek için hatalı data durumunda boş string gösterilmeliydi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.