Doğuş grubu Webit 2012 de tvyo’yu tanıttı


Doğuş Grubu, önde gelen kanalların ve televizyon programlarının takipçileri için mobil platformda video izlemenin keyfini sunan tvyo’yu Webit 2012’de tanıttı. tvyo ile iPhone’dan Samsung tablet bilgisayara kadar tüm mobil cihazlarda canlı yayınlar ücretsiz izlenebiliyor.

Webit 2012′de yer alan yüzlerce kurumdan bir tanesi olan Doğuş Grubu, tvyo markasıyla dikkat topluyor.

Önde gelen kanalların ve televizyon programlarının takipçileri için mobil platformda video izlemenin keyfini sunan tvyo’nun nasıl bir hizmet sunduğunu Doğuş Grubu’ndan Efe Sar anlattı:

“tvyo ücretsiz bir video izleme platformu. tvyo’nun ana hatlarını beş kategoriye ayırdık. Öncelikle önem verdiğimiz kategori dizi, ayrıca müzik en önemli kanallarımızdan bir tanesi. Sporla ilgilenen izleyiciler için de bu kategorimiz de mevcut.

TÜM KANALLARA TVYO İLE ULAŞIN
Şu an tvyo’da tüm Doğuş Grubu kanallarına ulaşıyorsunuz. Zamanla yapacağımız anlaşmalarla kanal içeriğimiz de artacak. Anlaşmalı olduğumuz kanalları canlı olarak takipçilerimize sunuyoruz.

Sunduğumuz kanalların yanı sıra, izleyicilerin kendi beğeni ve ilgilerine hitap eden Gurme TV, Kültür Sanat TV gibi alt kanallar oluşturuyoruz. tvyo’nun sunduğu hizmet genel olarak canlı yayından takip edebileceğiniz kanallar ve izleyicilerin beğenisine hitap eden alt kanallardan oluşuyor. Tüm bu kanallardaki yayınları ücretsiz ve HD kalitesinde izleyebiliyorsunuz.

SAMSUNG SMART TV’YE GELİYOR

tvyo, tüm mobil cihazlar üzerinden takip edilebiliyor. Böylece iPhone’dan Samsung tablet bilgisayara kadar tüm mobil cihazlarda canlı yayınları izleyebiliyorsunuz.

Mobil cihazlardan tvyo’yu kullanmanızı sağlayacak uygulamalar ve izleyeceğiniz yayınlar da ücretsiz. Böylece tvyo benzeri hizmet sunan markalardan farklı olarak tamamen ücretsiz bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Şu an görüşmede bulunduğumuz MÜYAP, SONY ve TRT gibi önemli kurumlar var. Anlaşma sağlanmasıyla bu kurumlarını ve görüşme yaptığımız diğerlerini de tvyo’ya ekleyeceğiz.”

http://www.ahaber.com.tr/Teknoloji/2012/10/11/izleyiciler-tvyo-ile-tanisti ‘den alıntıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.