Dijital sektörün önünü açan markalar ödüllendirildi


Bu yıl altıncı kez düzenlenen Avea GIA 2012 Ödülleri’nde kazananlar belli oldu. 2012 yılında formatı değişen ve bundan böyle reklamverenleri ödüllendirecek olan yarışmanın kazananları  19 Eylül 2012’de İnteraktif  Pazarlama Zirvesi’nin ilk gününde yapılan törende ödüllerini aldı. İşte beş kategoride ödül kazanan reklamverenler…

Dijital Mecrada En İnovatif Marka

Turkcell

Dijital Mecrada Yatırımlarıyla Öne Çıkan Marka

Pegasus

Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka

Efes

Mobil Mecrayı En İyi Kullanan Marka 

Garanti

Dijital Mecrada En Yaratıcı Marka

Elit

Değerlendirme süreci hakkında

Bu yıl formatını tamamen değiştiren ve bundan böyle reklamverenleri ödüllendirecek olan yarışmada, ön eleme süreci geçtiğimiz hafta itibariyle tamamlanmıştı. Napolyon tarafından hazırlanan bir online oylama paneliyle beş kategoride başarılı bulduğu markaları seçen 100’e yakın sektör profesyoneli, yarışmanın kısa listesinin oluşturulmasını sağladı.

Eleme sürecinde ikinci ve son aşamayı oluşturan “ana oylama süreci” ise 13 Eylül Perşembe günü Point Hotel Barbaros’da yapılan jüri toplantısıyla devam etti.

Kısa listeye kalan işleri değerlendiren Avea GIA jürisinde yer alan isimler ise Marketing Türkiye dergisi Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, Avea Connectivity Yönetim Direktörü Baran Yurdagül, TTNET Medya Pazarlama ve Dijital Reklam Departman Müdürü Şafak Cömertoğlu, Promoqube Ajans Başkanı Korhan Kurt, Youth Republic Ajans Başkanı Serhat Gürcü, Happy Digital Ajans Başkanı Volkan Ekiz, PepsiCo Ortadoğu Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik, Mobilike Kurucu Ortağı Volkan Biçer ve PİNG Medya Planlama ve Search Yöneticisi Sarper Danış oldu.

 

http://www.marketingturkiye.com.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=6557:dijital-sektoeruen-oenuenue-acan-markalar-oeduellendirildi&catid=65:guencel-haberler&Itemid=160 ‘den alıntıdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.