HAYAT : Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi


“Hayli Tuhaf, Hayli Şaşırıtıcı, Hayli Gerçek…

Dünyayı yarın yok edebilir miyiz… İyi bir salam nereden bulunur… Bir kadın nasıl mutlu edilir… Mükemmel görünmenin sırrı… En iyi düello mekanları… Erkekler kumsalda ne arar… Larva pişirmenin binbir yolu… Suya gömülen arabadan ne zaman çıkılır, ne zaman çıkılmaz… Kaşıkla neler kaşıklanır… Terbiye gerektiren durumlar… Bir şeyin büyük olması ne zaman önemlidir… İnsan bedeni kaç para eder… Suyun üzerinde nasıl yürünür… Kimin ölüsü dirisinden iyidir… Soyunmayı gerektiren haller… Unutulmaz vedalar…

İnsana ve gezegenine ait bütün sırlar bir kitapta toplandı.

HAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi, akıl almaz zenginlikte içeriği, her sayfayı “seyrettiren” eşsiz tasarımı ile gerçekten benzersiz bir kitap. İngiltere ve Amerika’da büyük ilgi gören HAYAT, okuruna daha önce hiçbir genel kültür kitabının sunmadığı katıksız bir keyif vaat ediyor.

HAYAT, şehir efsanelerinden, mucize kurtuluşlara, tuhaf gelenek göreneklerden, spor, teknoloji, eğlence ya da yeme içme hayatına, ilginç ama gerçek bilgilerle dolu bir bilgi ambarı. Global ısınma ya da kız tavlama yöntemleri gibi anlatımı zor konular, HAYAT’taki yaratıcı grafik tasarımların yardımı ile eğlenceli ve anlaşılabilir hale geliyor.

HAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi, zengin içeriği ve tasarımıyla ilk sayfadan itibaren ele yapışacak bir kitap, bilgi bağımlıları için muhteşem bir hediye.

Yazar: Tuhaf bilgiler toplamak Ian Harrison için bir alışkanlık. Zaman zaman mucitlik yapsa da, antik savaş meydanlarından modern buluşlara dek değişik alanlarda birçok kitabı bulunmaktadır.”

Ian Harrison’ın yazdığı, Sabri Gürses’in çevirdiği ‘HAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi’, Domingo Yayınevi etiketiyle kitapçılarda.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.